Önde yerli ve milli ÖSO ordusu, arkada Milli ve osmanlı Türk ordusu iyi bir eylem planını yaptılar.

3B1D7799-D3EA-4F29-9BE0-1EF35C7ED468

Teletex News24 – Efrinli halk çitlikte yoktu. YPG lileri de göremeyince tavuk çalma eylemine başladılar. Bu arada basılan tavuk çifliğinin bütün tavukları hırsız ve çapulcu işgal ordularını protesto etti.

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş…

Ehh Recep ve ekibi türkiye yi hortumladı, gaspetti, hırsızlık ve gaspetme Türk-İslam dinine göre haram değildi. Receplerin “yerli ve milli ordusu” Kuva-i miliyecileri tavuk çiftliğini resmen basarak poz verdiler.

Tavukların hepsi yüksek sesle protesto edince Recep gibi çektiler kılıcını tavukların başını vurmaya başladılar. Civcivler viyak viyak diye seslerini yükselttiler.

Tavuk katliamı gerçekleşti.

 

ÖSO çapulcuları çaldıkları tavuklar ganimeti ile pozlar verip basına sızdırdılar.
Gazaları mübarek olsun.

Şu bizim YPG liler yine tavuklara acıdılar. Çifliği basarken ve tavukları yeme derdine düşen Türk işgacileri ve çapulcularına hızlı ve vurucu bir eylem düzenlediler. tavuk ve horozların da intikamını aldılar. Ellerine sağlık.

16D0F939-B2AD-4CA8-A0A6-A2A5B6D97B7C

Bu talancılara talan baskını ve vurgunu lazım mış. Derken Recep ve TC medyasından Yeni Şafak büyük harflerle “Horoz bölgesinde tavuk çifliğini basan 15 ÖSO cu şehit edildi” haberini geçti.

Tavuk harsızlarına arkadan büyük destek veren TSK ve MİT çiler ise yapılan YPG eyleminden nasibini aldılar. Aynı bölgede epey asker ve çetenin vurulduğu belirtiliyor.

A075B1E1-C0D2-4979-8FD6-32C3BE8FF0B1

TSK bugün YPG kayıplarını 999 olarak verdi. yani bin diyecek ya hani inandırıcı olması için mal satımı etiket reklamlarını esas aldı.

Mallar satılırken 1000 lira yazılmazda 999 lira yazılır vb vb ve böylece alıcı 1000 liralık mal almadığını düşünür.

Eh reklama uyarak TC de 999 YPG li diyerek inandırıcı olmak istemiş. 1000 dese hadi oradan diyenler çıkacak …

Recep Qestele tepesi düşürüldü diye “büyük zaferin” işaretini verdi.

Gözlemciler on binlerce tavuğun telef olduğunu belirtiyorlar. Bunun haberini ne zaman verecek diye kamuoyu beklenti içindedir.

Kilis devlet hastahanesi sivillere kapatıldı. Bu da gösteriyorku bu akşamki YPG saldırılarında asker ve ÖSO cu kayıpları vardır… güvenilir bir kaynaktan teyit ettiğimiz kadarıyla Dün Kilis Devlet Hastanesi’ne 13 asker ve 23’Öso’cunun cesedlerinin geldiğini teyit ettik.

 

Berivan Badlali