Kemal Kılıçdaroğlu, “Afrin’de ölen askerlerin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgahlarına yolcu edinceye kadar evlerimize bürolarımıza iş yerlerimize Türk bayrağı asalım” dedi.

‘KAHRAMAN ORDUMUZA GÜVENİYORUZ’
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Efrin isgalinde ölen askerlere Allah’tan rahmet dileyerek, ”Bütün vatandaşlarımdan şunu yapmalarını istiyorum. Kahraman ordumuza güveniyoruz, terörle mücadele konusunda başarılı olacakları konusunda hiçbir şüphemiz yok. Şehitlerimizin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgahlarına yolcu edinceye kadar evlerimize, bürolarımıza, iş yerlerimize Türk bayrağı asalım.” açıklamasında bulundu.

Kılıçdaroğlu’nun çağrısından sonra eşi Selvi Kılıçdaroğlu evine Türk bayrağı asarken, CHP Genel Merkezi’ne de Türk bayrağının asıldığı görüldü

Ayrıca, Twitter’da da Kılıçdaroğlu başta olmak üzere birçok CHP’li vekil profil fotoğraflarını Türk bayrağı olarak değiştirdi.

“TSK BUGUN RACO’YA GIRECEK”
Dün çıkan çatışmada, YPG kaynaklarına göre, 56 askerini kaybeder TSK, bugün basina ‘Raco ilçesinde girildi’ haberlerini mahşetlerine çekmelerini istediği belirtiliyor. Böylece pisolojik savaş biraz daha ileri taşınacak.